Cukrzyca to jedna z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych naszych czasów. Choruje na nią około 3 milionów Polaków. Według prognoz w 2020 roku liczba chorych wzrośnie do ok. 3,5 miliona. Wierzymy, że odpowiednia edukacja to ważny aspekt walki z chorobą. Pomaga ją lepiej zrozumieć i opracować skuteczne strategie radzenia sobie.

Zdrowydiabetyk.pl to blog skierowany do osób, które na co dzień mają do czynienia z cukrzycą. Potrzebne informacje znajdą tu zarówno chorzy, ich rodziny, ale także lekarze i pielęgniarki na co dzień pracujący z osobami dotkniętymi cukrzycą. Zdrowydiabetyk.pl to kompendium wiedzy dla chorych na wszystkie typy cukrzycy. Znajdziesz tu nie tylko informacje dotyczące choroby, ale także nowinki technologiczne dotyczące glukometrów i porady, które pozwolą Ci prowadzić aktywny i bezpieczny tryb życia.

Wiedza, którą przekazujemy jest w 100% sprawdzona, oparta na badaniach naukowych oraz doświadczeniu ekspertów. Wiemy, jak ważna jest rzetelność informacji, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze treści były sprawdzone przez specjalistów oraz podane w sposób czytelny dla użytkowników.

Wszystkie artykuły o charakterze reklamowym zostały opracowane we współpracy z firmą Hand-Prod Sp. z o.o.