Evercare® expert pro jest rozbudowaną wersją aplikacji do przeglądania wyników z glukometrów evercare®, przeznaczoną dla lekarzy, opiekunów osób chorych na cukrzycę, ośrodków zdrowia, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz innych miejsc, gdzie istnieje konieczność zarządzania wynikami wielu pacjentów.

Notatnik i długopis w leczeniu cukrzycy to już przeszłość!

Nowoczesne glukometry i aplikacje komputerowe są bardzo ważnymi narzędziami diagnostycznymi – i to zarówno z punktu widzenia pacjenta, jak i lekarza. System do pomiaru glikemii evercare® daje mnóstwo możliwości ze względu na wykorzystanie nowoczesnej techniki pomiarowej. Ogromnym ułatwieniem jest zapisywanie danych z pomiarów w Chmurze internetowej oraz pobieranie wyników bezpośrednio do aplikacji evercare® expert dla pacjentów i evercare® expert pro dla lekarzy.

Evercare® expert pro zapewnia łatwy wgląd w dane zapisane w glukometrze, zaawansowaną analizę informacji i odczytywanie raportów, co ułatwia lekarzowi podjęcie właściwych decyzji dotyczących leczenia.

System umożliwia komunikację w Chmurze pomiędzy glukometrem a profilem pacjenta. Wymagane jest podłączenie glukometru do komputera przez port USB i załadowanie zgromadzonych informacji do Chmury. Po przesłaniu danych użytkownik programu oraz osoba, która otrzymała dostęp, mają wgląd w historię wyników i informacje o terapii.

CZYTAJ:  Hipoglikemia reaktywna – na czym polega?

Evercare® expert pro to niezastąpione narzędzie w leczeniu cukrzycy

Aplikacja wymaga zainstalowania na komputerze z systemem Windows (minimum Windows XP + Service Pack 1), z portem USB oraz dostępem do Internetu. Program umożliwia tworzenie profili wielu pacjentów i wygodne zarządzanie nimi, dzięki czemu jest idealny na potrzeby przychodni, poradni diabetologicznych, oddziałów szpitalnych, ośrodków opiekuńczych itd.

Automatyzacja procesów i wykrywanie glukometru danego pacjenta sprawia, że wyniki importowane są bezpośrednio do konkretnego profilu, co eliminuje niebezpieczeństwo pomyłki i przypisania wyników do innego pacjenta.

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu i systemowi przesyłu danych lekarz może otrzymać wgląd w wyniki swoich pacjentów. Pacjent decyduje o przydzieleniu do nich dostępu swojemu lekarzowi i może wybrać jednego specjalistę z listy zarejestrowanych w systemie. Dostęp może być udzielony on-line lub bezpośrednio podczas każdej wizyty. Po zalogowaniu się do systemu pacjent i lekarz mają wgląd w pełną historię terapii, archiwalne wyniki, wykresy i statystyki, rozkład i kompozycję posiłków, aktywności fizyczne oraz inne dane wprowadzone do aplikacji.

Zdalny wgląd redukuje liczbę fizycznych wizyt lekarskich, a pacjent może spokojnie wyjechać w dłuższą podróż, na wakacje, urlop itd. Jeżeli tylko będzie miał dostęp do Internetu, może na bieżąco przesyłać wyniki, co znacznie ułatwia planowanie leczenia.

CZYTAJ:  Ile wynoszą normy w pomiarze glukometrem?

Evercare® expert pro korzyści dla lekarza

  • Łatwe zarządzanie obszerną bazą danych pacjentów.
  • Czytelne i przejrzyste wyniki, raporty i statystyki o stanie zdrowia pacjenta.
  • Wgląd w pełną historię leczenia, wyniki, rozkład posiłków, prawidłowość pomiarów, aktywności fizyczne oraz inne dane wprowadzone przez pacjenta.
  • Dostęp on-line, który ułatwia udzielanie porad na odległość.

 

Źródła:

  1. Strona produktu evercare.pl.
  2. HAND-PROD. Instrukcja obsługi oprogramowania evercare expert.

Dołącz do facebookowej grupy zdrowych diabetyków i razem porozmawiajmy o cukrzycy ↷
KLIKNIJ