w

evercare®easy – Wielofunkcyjny System Diagnostyczny w praktyce lekarskiej

Wyroby medyczne nie tylko powinny ułatwiać życie pacjentów, ale również wspomagać lekarzy w prowadzeniu i diagnozowaniu. Taki z pewnością jest Wielofunkcyjny System Diagnostyczny evercare®easy. Pacjenci obecnie bez wychodzenia z domu będą mogli oznaczyć kilka parametrów z krwi. Pozwoli to przyspieszyć diagnozę, zmienić sposób prowadzenia lub zasugerować konieczność dalszych badań diagnostycznych.

Jak działa evercare®easy?

Wielofunkcyjny System Diagnostyczny evercare®easy nie jest tylko kolejną wersją popularnego glukometru evercare® genius. Jest to pionierskie i innowacyjne urządzenie. Pozwala na oznaczenie nie tylko stężenia glukozy we krwi, ale również ciał ß-ketonowych oraz cholesterolu całkowitego. Dla każdego z oznaczanych parametrów został opracowany dedykowany pasek tak, aby otrzymane wyniki były jak najbardziej rzetelne i wiarygodne. Paski wykorzystują metodę GDH-FAD. Umożliwia ona otrzymanie dokładnych i powtarzalnych wyników. Jednocześnie przebadano aż 74 substancje endo- i egzogenne, by zminimalizować ich wpływ na końcowe wyniki testów dokonywanych za pomocą pasków. W przypadku diabetyków bardzo ważne jest to, że paski do pomiaru stężenia glukozy znajdują się na liście leków refundowanych. Są one dostępne we wszystkich hurtowniach farmaceutycznych i praktycznie wszystkich aptekach od lat.

evercare®easy - Wielofunkcyjny System Diagnostyczny w praktyce lekarskiej

Dużą zaletą Wielofunkcyjnego Systemu Diagnostycznego evercare®easy jest jego uniwersalność i możliwość wykonania pomiarów w dowolnym miejscu. Co ważne, do badania przeprowadzonego za pomocą pasków do pomiarów glukozy potrzebna jest niewielka próbka – 0,8 mikrolitra krwi. Docelowo producent Wielofunkcyjnego Systemu Diagnostycznego evercare®easy rozszerzy możliwość wykonania pomiarów i otrzymywania wiarygodnych wyników również z kwasu moczowego, mleczanów i hemoglobiny. Pozwoli to na jeszcze lepszą kontrolę i profilaktykę powikłań.

Aplikacja ProCheck – korzyści dla lekarza

Korzyści z użytkowania aplikacji dedykowanej do evercare®easy zaobserwują również lekarze. Pacjent będzie mógł zgłosić się na wizytę z wiarygodnymi wynikami wskazującymi na jego stan zdrowia. Aplikacja ProCheck w bardzo przejrzysty sposób zestawia wszystkie otrzymane wyniki, co ułatwia ich analizę. Jednocześnie jasny system ostrzeżeń informuje pacjentów, gdy ich wyniki odbiegają od ustalonych norm.  Dzięki temu szybciej zgłoszą się do lekarza, który będzie mógł podjąć odpowiednie czynności. evercare®easy

Każdy pacjent może sam ustawić spersonalizowane, ustalone z lekarzem zakresy dla każdego z oznaczanych parametrów oraz jednostki, w jakich chce, by wyniki dokonanych oznaczeń były wyświetlane, a następnie wysyłane.

W tym przypadku niezwykle istotna jest możliwość eksportu danych do pliku w jednym z wybranych formatów: JPG lub CVS oraz ich wysłanie na podanego maila.  Umożliwia to szybkie dostosowanie dawki leku lub podawanej insuliny. Co więcej, plik w formacie CSV można łatwo otworzyć w popularnym Excelu a wyniki łatwo poddać obróbce.

Wielofunkcyjny System Diagnostyczny evercare®easy może okazać się nieocenioną pomocą diagnostyczną. Szczególnie w przypadkach, gdzie istotne jest szybkie działanie.

evercare®easy Wielofunkcyjny System Diagnostyczny  dla wszystkich

Wielofunkcyjny System Diagnostyczny evercare®easy powstał w odpowiedzi na potrzeby diabetyków. W łatwy i szybki sposób mogą oni kontrolować tak ważne dla ich zdrowia parametry. Zadbano także o to, by był on przydatny dla lekarzy i wspomagał ich pracę. Z możliwości, jakie daje evercare®easy, skorzystają również osoby zdrowe, które chcą kompleksowo dbać o swoje zdrowie.

Kalkulator BMI – Oblicz BMI.

Dzięki temu systemowi wprowadzonemu przez firmę HAND-PROD, lekarze nie będą musieli wysyłać pacjentów na często drogie badania do laboratorium. Wielofunkcyjny System Diagnostyczny evercare®easy pozwala szybko dokonać oznaczenia nawet 6-ciu parametrów. Oznacza to, że pacjent wychodząc z gabinetu, podczas jednej wizyty, otrzyma diagnozę szybko i bez konieczności udawania się do laboratorium

Dołącz do facebookowej grupy zdrowych diabetyków i razem porozmawiajmy o cukrzycy ↷
KLIKNIJ

evercare®easy

evercare®easy – Wielofunkcyjny System Diagnostyczny

What Kind of Chocolate Are You?